BİREYSEL SPİKERLİK VE SUNUCULUK KAYITLARI

İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk

Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu Bürosu

Teknik imkanları en gelişmiş Spiker ve Sunucu Fabrikatörü Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda bireysel spikerlik ve sunuculuk çalışmaları sürüyor.

Yapılacak çalışmaların konu başlıkları şu şekilde;

Spikerlik ve Sunuculuk Teknikleri,
Diksiyon, Artikülasyon, Ses, Nefes, Heyacan Kontrolü
Kameralar Arası Geçişlerde Senkronizasyon,
Prompter Kullanma, Canlı Yayın Tecrübesi,
Haber Yazma, Habere Çıkma, Dış Röportaj Yapma.
Spiker ve sunucu adayları hafta içi randevu aldıkları zaman Hakan Öztürk Medya Koçluğu Sütdyosu‘nda  ücretsiz olarak etüt yapabilmektedirler. Spiker ve sunucu adaylarının her biri canlı yayın sunuyormuşçasına konuğunu belirleyecek, yapılması gereken tüm ön çalışmalar stüdyo koşullarında hazırlanacak ve yayına girilecektir. Arkadaşları canlı yayındayken, diğer Spiker ve sunucu adayları stüdyodaki atmosferi hissedecekler, kamera arkasındaki teknik işleyişi ve reji ortamını görerek çalışacaklar, canlı yayın atmosferini gerçek olarak yaşayacaklardır. Çalışmalarını tamamlamış spiker ve sunucu adaylarının iş başvurularında kullanılacak olan demo görüntüleri, gerçek bir televizyonda, prompter, interkom gibi teknikler kullanılarak çekilecektir. Reji, yayın ekipman avantajı ve birden fazla kamera kullanılarak çekilecek olan bu demo, normal bir haber bülteni sunuyormuşcasına haber görüntüleri eşliğinde hazırlanacaktır. Tamamen profesyonel ekipmanla hazırlanacak bu demolarla, spiker ve sunucu adayları iş başvurularında büyük bir avantaja sahip olacaklardır.
Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRKspikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek “Bireysel Medya Koçluğu” yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spiker ve sunucu adaylarına ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.
İLETİŞİM-FOTO

Profesyonel Spikerlik Yazıları