TV KANALIMIZA SPİKERLER ARANIYOR!!!

, , 8 Comments

TV KANALIMIZA SPİKERLER ARANIYOR!!!

Kurumumuza zengin kelime dağarcığına sahip, edebi sanatları bilen, dilbilgisi kurallarını bilen ve uygulayan, istikrarlı, gerektiğinde başkalarını temsil edebilen, mantıklı, gerekli teknik bilgilere sahip, kuvvetli reflekslere sahip, güçlü belleğe sahip, tedbirli, temkinli, ihtiyatlı, yapıcı bir ruha sahip, jest ve mimiklerini yerinde ve dozunda kullanmayı bilen, hazır cevap, tarafsız olabilen, planlama ve programlama becerisine sahip, gelişmiş estetik duygusuna sahip, kişilikli, güzel bir sese sahip olan, entelektüel, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklere katılan, zamanın değerini bilen ve zamanını en iyi şekilde kullanabilen, duygularını kontrol altında tutabilen, espri gücü kuvvetli, dinamik, sağlığına ve beslenmesine özen gösteren, çalışkan, araştırmacı, yetenekli, görgü kurallarını bilen ve uygulayan, gelişmiş duyulara sahip, dikkatli ve gözlemci, kişilik sahibi, güven veren bir yapıya sahip, saygılı, hoşgörülü, güleryüzlü, sempatik ve sevecen, hitap ettiği kişilerin ilgi, arzu, heyecan ve eğilimlerini kavrayabilen ve yorumlayabilen, kişi ve toplum psikolojisini bilen, gelişmiş analiz ve sentez yeteneğine sahip, zeki ,eleştirisel okuma becerisine sahip, okuduklarını anlayıp çözümleyebilen, etkili yazma becerisine sahip, dinlemeyi bilen, dinlediklerini özümseyebilen, davranışlarında ve giyiminde özenli olan, kendini daima yenileyen, çok yönlü genel kültüre sahip, doğaçlama konuşabilen, cümleleri doğru tonlayan, vurguları yerinde yapan, konuşmanın veya metnin içeriğine uygun olarak ses tonunu ayarlayabilen, artikülasyonu ve diksiyonu iyi, İstanbul ağızıyla konuşan ve konuşma kurallarını uygulayan, akıllı spikerler aranıyor.

Ne kadar sinir bozucu değil mi? Bir spiker aranıyor ilanı için oldukça fazla istekler gibi görünüyor. Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spiker ya da sunucu adayları için profesyonel stüdyo ortamı ve gerçek yayın ortamı sağlanmaktadır. Prompter, interkom gibi bir spikerin yayın hayatı boyunca kullanacağı tüm teknik cihazların bilgisi verilmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek Medya Koçu Hakan Öztürk adaylara hedeflerine giden yolda etkin bir yol haritası çizmekte ve bu yolda kendilerine rehberlik etmektedir.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRKspikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek “Bireysel Medya Koçluğu” yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spiker ve sunucu adaylarına ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM-FOTO

Detaylar için web sayfamızı inceleyiniz.

 

8 Responses

 1. Hüseyin Sensev

  25 Nisan 2010 15:08

  Hocam gerçekten çok doğru söylüyorsunuz. spikerlik başvurusu yaptığım neredeyse tüm kurumlar olur olmaz şeyler istiyorlar çoğu hangi kursu bitirdiğinizi bile soruyor. stajı nerde yaptığınızı demo kaydınızı nerde çektiğiniz vs. vs. bunlar dışında bir de bir sürü ilginç sorular soruyorlar sizi daha iyi tanımak için. güzel bir yazı olmuş teşekkür ederim.

 2. ipek

  16 Aralık 2010 11:58

  spikerlik ve sunuculukla ilgileniyorum bu iş için bilgi alabilirmiyim acaba?

 3. aslıhan

  13 Nisan 2011 09:37

  merhaba sunuculuk yapmak istiyorum daha önce birçok programa konuk olarak katıldım aldığım tepkiler çok olumluydu ikbal gürpınar bana sunuculukta başarılı olabileceğimi söyledi.beni değerlendirmenizi öneririm.

 4. ALİ SARITAŞ

  25 Mayıs 2011 14:07

  Kurumunuzun spiker veya sunucu ihtiyacı için arayabilirsiniz.02164289533pbx.

 5. hakan topaloğlu

  04 Temmuz 2011 01:46

  slm yaklaşık 11 yıldır kameramanlık yapıyorum izmirde yerel bi kanalda’da çalıştım iş arıyorum ilgilenenler lütfen dönüş yapsın…

 6. aygül

  07 Ağustos 2011 08:37

  daha önce herhangi bir deneyimm olmadı sadece belirli gecelerde sunuculuk yaptım bugün bu işi yapan birçok insndan çok daha kaliteli bir iş çıkarabilicegimin bilincindeyim bu konuyla ilgili bilgi alabilirmiim

 7. ilker

  13 Eylül 2011 12:54

  GEZİ-SEYAHAT PROGRAMLARINDA YAPIMCILIK VE SUNUCULUK YAPMAK İSTİYORUM
  MERHABA ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 4 YILLIK TUR REHBERLİĞİ MEZUNUYUM.

  TURİZM BAKANLIĞINDAN KOKARTLI PROFESYONEL REHBERİM.

  … … 6 YILI AŞKIN SÜREDİR TURLARDA GEZİLERDE VE SEYAHATLERDE TURİSTLERE
  ANLATIM YAPIYORUM.TÜRKİYENİN HEMEN HER KOSESİNİ TARİHİ VE TURİSTİK YÖNLERİ İLE BİLİYORUM.GURUPLARA SÜREKLİ HİTAP ETTİĞİMDEN DOLAYI GEZİ VE SEYAHAT PROGRAMLARI SUNUCULUĞU İÇİN UYGUNUM.

  LÜTFEN:

  -SEYYAHİ GEZİİ MACERA YOESEL TANITIM GİBİ TV PROGRAMLARINDA SUNUCU VE ANLATIM TANITIM YAPACAK

  (ORN AYNA PROGRAMI GİBİ) SPİKERE İHTİYAC DUYARSANIZ ARAYINIZ.

  0543 889 16 16 GEZİ PROGRAMLARI İÇİN İDEALİM. HEM ANLATIM SUNUCULUĞU HEMDE

  PROGRAM GEZİ PLANLARINI OLUSTURABİLİRİM.

  BU TUR PROJELERDE KULLANILMAK ÜZERE EKTEKİ CV Mİ MUHAFAZA ETMENİZİ RİCA EDERİM

  SAYGILAR İLKER ŞAHİN

  0543 889 16 16

Leave a Reply