Spikerlik Yapmak İsteyenler Nasıl Bir Yol İzlemelidir?

, , 1 Comment

Spikerlik Kursu Medya Koçu Hakan Öztürk 0216 700 24 19Spikerlik yapmak isteyenler ilk önce bu konuda yeterli olup olmadığını bilmek zorundadır.  Gerekli kriterlere sahip olan kişiler bu konuda en iyi eğitimi alabileceği yerleri bulmak zorundadır.

Spikerlik kursları denildiği zaman Türkiye’de Hakan Öztürk’ün kurucusu olduğu , bilgi birikimlerini aktardığı yıllarca yöneticiliklerini yaptığı  2 Eğitim Merkezi gelir.  Bunların Başında da Halen  Göztepe’de bulunan kendi ismini taşıyan Medya Eğitim Merkezi vardır.

Ancak Hakan Öztürk  bu kurumlardan birini yıllar evvel, diğerini de yakın bir zamanda devrederek artık medya kurs’culuğunu  bırakarak Eğitimciliği bir üst seviye taşımış ve Türkiye’de bir ilk olan Medya Koçluğu’na başlamıştır . Yıllardır kazandığı bilgi ve birikimlerini bizzat yetiştirdiği adaylara aktaran “Medya Koçu Hakan Öztürk, artık tüm zamanlarını Kadıköy’de yeni kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosunda öğrencileri ile geçirmektedir.

Eğer amacınız Hakan Öztürk‘ün gözetiminde  kendisinden bireysel eğitim alarak hedefe daha hızlı ulaşmak ise  Bireysel “Medya Koçluğu Stüdyosu“na müracaat edebilir, Hakan Öztürk’ün hedefe ulaştıran danışmanlığından ücretsiz yararlanabilirsiniz 0505 716 23 88 den kendisi ile görüşebilirsiniz.

 

One Response

  1. yasmin

    24 Aralık 2013 11:41

    iyi günler…trt bünyesinde çalışabilmek için veya diğer yayın kuruluşlarında spiker olabilmek için sadece kurslara gitmek,bireysel eğitimi amaç edinen kişilerle belli öğretiler ile birşeyler öğrenmek yeterli oluyor mu?

Leave a Reply