SPİKERLİK MESLEĞİ

, , Leave a comment

Spikerlik Kursu Mesleki Gelisim
Spikerlik Kursu Mesleki Gelisim

Spikerleri radyoda ve televizyonda görev yapan kişiler olarak tanımlayabiliriz. Mesleklerini medyada icra ederler. Radyo Televizyon Kurumunun çeşitli kanallarında, özel radyo ve televizyon kuruluşlarında çalışabilirler.

Spikerlik mesleğinin çalışma ortamları ve koşullarından biraz bahsetmek gerekirse; spiker ve sunucular, çalışma ortamında  programcı, yönetmen, kameraman, teknisyen, ses sanatçıları, oyuncular, dinleyiciler ve izleyicilerle iletişim halindedirler. Mesleğin gerektirdiği özelliklere sahip olan ya da eğitimle kendisini geliştiren kişiler spikerlik mesleğini icra edebilirler.

Türkiye’nin en ünlü iki Spikerlik kursunun da kurucusu olan Hakan ÖZTÜRK, bu kurumları devrettikten sonra adaylara daha üst düzeyde eğitim vererek hedefe en kısa sürede ulaştıran çalışmalarla hizmet vermeye devam ediyor. Herhangi bir kursa gidecek bile olsanız Hakan Öztürk‘ün ücretsiz danışmanlığından yararlanarak zaman ve maddi anlamda kazanç sağlayabilirsiniz. Hakan ÖZTÜRK’e ulaşmak için ; www.medyakocu.com veya 0 505 716 23 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply