Spikerlik Kursu Öğrencisi ve Spiker Berrak Yaprakoğlu

, , Leave a comment

Hakan ÖZTÜRK'ün yüzlerce öğrencisi şu anda çeşitli kanallarda aktif görevdeler.
Hakan ÖZTÜRK’ün yüzlerce öğrencisi şu anda çeşitli kanallarda aktif görevdeler.

Berrak Yaprakoğlu Kimdir ? 

Berrak Yaprakoğlu Marmara Üniversitesi Spor Akademisi ”Spor yöneticiliği” bölümünü bitirdi.Aynı bölüm de yüksek lisans yaptı.

Yüzme ve kayak özel branşı olan Yaprakoğlu Farklı bir kulvardan Medyaya geçiş yaptı. Çok eskiden beri istediği Haber Spikerliği için önce bu işe dair saygın eğitim kurumlarından olan MEB’e bağlı Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezin de spikerlik-sunuculuk ve diksiyon üzerine eğitim alan Berrak Yaprakoğlu, çok sevdiği bu işe ilk olarak   Kastamonu TV’de yaklaşık 4 ay Ana Haber Spikerliği yaparak başladı.
Sonrasında  program sunuculuğu da yapan Yaprakoğlu son olarak Ağustos 2011’de Tvnet’te çalışmaya başladı. Burada halen haber spikerliğine devam eden Yaprakoğlu İlk önce Haftasonu gündüz haberlerini sundu.Yeni yayın dönemiyle birlikte ise haftaiçi Gece Haber bültenlerini sunuculuğunu yapmaya başladı.Aynı zaman da kanalın program seslendirmelerini de gerçekleştiren Yaprakoğlu pek çok kez büyük kongrelerin sunuculuğunu da üstlendi. Spikerlik kursu eğitmenliği de yapan Berrak Yaprakoğlu bu mesleğe dair yeteneği , çok yönlü birikimi , kendine özgü başarılı sunumunun yanısıra ışıltısı ve güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Berrak Yaprakoğlu tüm bu nitelikleriyle gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.
Spikerlik Konusunda  kendisinden eğitim aldığı Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK’e  2010 yılında başvuran Berrak YAPRAKOĞU
aldığı eğitim sonrasında hemen işe başladı…
Sizde iyi bir spiker, sunucu olmak istiyorsanız , bir spikerlik kursuna gitmek yerine bireysel çalışmalarla kişileri hedefine çok kısa sürede ulaştıran Hakan ÖZTÜRK ile görüşmeli ücretsiz danışmanlığından yararlanmalısınız.
www.medyakocu.com
 

Leave a Reply