SPİKERLİK VE SUNUCULUK EĞİTİMİ KAYITLARI

, , 4 Comments

Spikerlik Kursu

SPİKERLİK VE SUNUCULUK EĞİTİMİ KAYITLARI

Spikerlik ve Sunuculuk Eğitimi Yeni Kayıtlar Devam Ediyor!!!

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu’nda Spiker ve Sunucu olmak isteyen adaylar için yeni bir dönem başlıyor, artık en kapsamlı eğitimi bireysel olarak alabileceğiniz bir Medya Koçunuz var.

Eğer sizde başarılı bir ekran yüzü olmayı istiyor ve “Spikerlik ve Sunuculuk, benim de hayallerimi süslüyor.” diyorsanız, konuyla ilgili detaylı bilgi alabilmek ve Türkiye’nin ilk ve tek Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK‘ün tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek “Bireysel Medya Koçluğu” yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda öğrencilerine ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM-FOTO

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

 

 

4 Responses

 1. aykut

  24 Mart 2011 22:25

  tamam nisan ayı diye belirtmişsiniz fakat bu duyurunun yayınlanma tarihi ne zaman?? 2011 nisan ayı kayıtları mı??

 2. admin

  24 Mart 2011 22:33

  İlginiz için teşekkürler, sorunuz üzerine yazıda güncelleme yapılmıştır.

 3. elmas

  26 Temmuz 2011 12:41

  Eylülde gidebileceğimiz bir kurs var mı?Ayrıca başörtülüleri alıyor musunuz?

 4. ahsen

  03 Ağustos 2011 17:59

  bnde15 yaşındayım ve haber spikeri olmak istiyorum ve bunu için hangi liseye gideceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?? acaba

Leave a Reply