Spikerlik Kursu İstanbul

, , Leave a comment

İstanbul Spikerlik Kursları

Bu yazımızda İstanbul’daki spikerlik kurslarından bahsedeceğiz. İstanbul şüphesiz her sektörde olduğu gibi medya sektöründe de en geniş eğitim olanaklarına sahip şehirdir. Spiker veya sunucu olmaya karar verdikten sonra gitmeyi düşündüğünüz spikerlik kursu seçiminiz belki de hayatınızı değiştirecek en önemli olay olacaktır. İyi bir spiker olabilmek için deneyim, tecrübe ve yeteneğin yanı sıra alacağınız eğitim de oldukça önemlidir.

Alacağınız eğitim esnasında uzmanların size yön vermesi, hedefinize doğrudan ulaşmanıza yardımcı olması gerekmektedir. Ancak eğitim kurumlarında toplu eğitimler ile her adaya eşit süre ayrıldığında aldığınız eğitim teoride yeterli olsa da pratikte yeterli zamanı ayıramamakla sonuçlanabilir. Böyle bir durumda aldığınız eğitim ne kadar kaliteli olursa olsun pratik bilgi yetersizliği sizi karamsarlığa itebilir. Böyle bir sonuçla karşılaşmamak adına gideceğiniz kursa doğru karar vermeniz gerekmektedir.

Bu bağlamda İstanbul’daki Spikerlik Kursları hakkında bilgi almak, hedefinize ulaşmada size nokta atışı yapmanızı sağlayacak Türkiye’nin ilk ve Tek Medya Koçu olan Hakan Öztürk İstanbul Kadıköy’deki stüdyosunda sizlere Medya Koçluğu hizmeti vermektedir. Kendisine medya, spikerlik, sunuculuk ve etkili iletişim konularında danışabilir, uzmanlığından faydalanabilirsiniz. www.medyakocu.com adresindeki iletişim formundan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Leave a Reply