Spikerlik İçin En İyi Kurs

, , Leave a comment

Medya Koçluğu Stüdyosu
Medya Koçluğu Stüdyosu

Spiker olmak isteyen kişiler, bu mesleğin inceliklerini öğrenebilmek için farklı kurum ve kurslara müracaat ederler. Bazı spikerlik kursları hafta içi bazıları da hafta sonları eğitim vermektedir. Ancak şimdilerde spikerlik kursu anlayışını artık gerilerde bırakan kişilerin zamanına ve bütçesine göre programlar doğrultusunda çalışmalar sunan “Medya Koçluğu Sistemi”  eğitim konusunda ilk sırayı aldı.

Spikerlik kurslarında  verilen grup eğitimleri kişilerin eksiklerini görüp tamamlayabilmesi ve pratik çalışma yapabilmesi açısından çoğu zaman kısıtlı kalmaktadır.

Spikerlik sunuculuk kurslarının bir numaralı ismi Hakan Öztürk, kursların bu dezavantajını ortadan kaldırmak için Türkiye’de ilk ve tek olan bir sistem geliştirdi. Öztürk, kendi kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda kişilere bireysel koçluk ve danışmanlık yapmaktadır.

Peki  Medya Koçluğu’nun, spikerlik kursundan farkı nedir?

Medya Koçluğu, bir kurs değildir. Medya Koçu eğitimin ilk gününden itibaren sizin yanınızda olan yol arkadaşınızdır. Nasıl bir programda çalışacağınızı, saatlerinizi ve günlerinizi, kariyer hedeflerinizi sizinle birlikte belirler. Medya Koçu Hakan Öztürk,bireysel çalışmalarla kişilere özel programlar çıkartarak onlara nokta atışı eğitimler verir. Böylece kişi hedefine daha kısa sürede ulaşır.

Günümüzde gözde bir meslek olan Spikerliğe talebin ne kadar fazla olduğunu düşünecek olursak, rakiplerinizi sollamanız gerektiğini de unutmamanız gerekir. Bu da ancak alınacak kapsamlı ve doğru bir eğitimle mümkün. Medya yöneticilerinin eğitimde ilk tercih ettiği isim Hakan Öztürk, tüm adaylara mesleğin ince noktalarını pratik çalışmalarla aktarmaktadır.

Ücretsiz danışmanlık ve bireysel kariyer planlaması için 0216 700 24 19 ya da 0505 716 23 88 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

www.medyakocu.com

 

Leave a Reply