Spikerlik Eğitimi

, , Leave a comment

31577_10151738747204825_1380217083_n

 

Spikerlik eğitimi; medya kuruluşlarında spiker ve sunucu olmak isteyen kişiler için, mesleki pratik kazanmak ve mesleğin gerektirdiği niteliklere sahip olmak açısından çok önemlidir. Sadece fiziki görünüşün güzel olması ya da doğru Türkçe konuşmak spiker olmak için yeterli değildir.

Spiker ve sunucu yetiştiren kurslar, adaylar için hem teorik hem de pratik eğitim vermektedirler. Günümüzde talebin yüksek olduğu, gözde bir meslek olan spikerlik için, doğru bir eğitim almanız sizi rakiplerinizden daha hızlı bir şekilde başarıya taşıyacaktır.

Spikerlik eğitimlerinde tecrübeli bir isim olan ve yıllardır medya dünyasına bir çok başarılı spiker- sunucu kazandıran Hakan Öztürk , öğrencilerine eğitimler sırasında  teknik imkanlar bakımından geniş bir yelpaze içeriği sunmaktadır.  Türkiye’nin ilk ve tek Medya Koçu olan Hakan Öztürk , kurucusu olduğu kursları devrettikten sonra,  Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu‘nu açarak, adaylara ekran hakimiyeti kazanabilmeleri ve bire bir stüdyo ortamını  yaşayabilmeleri için, bireysel eğitim ve pratik imkanı sunmaktadır.

Unutmamak gerekir ki, spikerlik sadece güzel bir fizik ve doğru bir konuşma ile haberleri sunan kişi değildir. Spiker, bilgisi, başarısı ve teknik donanımıyla ekranı tam olarak dolduran, çalıştığı kurumun bir nevi vitrini olan kişidir.

Ayrıntılı bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; www.medyakocu.com 0 505 716 23 88 – 0 216 700 24 19

 

Leave a Reply