Spikerlik Başvurusu

, , Leave a comment

Spikerlik-Sunuculuk Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu Çalışmaları
Spikerlik-Sunuculuk Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu Çalışmaları

Spikerlik gözde bir meslek, eğitimi de kolay. Peki sonrasında işe başvurma süreci  nasıl işliyor, neler yapmak gerekiyor? Kuruma gittiğinizde kiminle görüşeceksiniz, sizden istenen Demonuz yeterli olacak mı? Bu sorular spiker ve sunucu adaylarının merak ettiği en önemli konulardır.

Günümüzde talebin giderek arttığı spikerlik mesleğinde,haliyle yöneticilerinde istekleri ve beklentileri fazlalaşmaktadır. Gazetecilik ve medya bölümünü bitiren ve bu konuda eğitim almış yüzlerce rakibiniz olacaktır. Aynı mesleğe sayısız başvuru yapan adaylar olduğunu unutmamak gerekir. Sadece fiziğiniz, ses tonunuz, diksiyonunuz bu iş için yeterli olmayacaktır.

İşte bu noktada iyi ve tam kapsamlı bir eğitim almanız çok önemli. Medya patronlarının nasıl eleman istediğini bilerek sektörde fark yaratan eğitimleri ile bir numara olan Hakan Öztürk, sizi hedeflerinize ulaştırmaktadır. İyi bir spikerlik eğitimini tamamladıktan sonra herhangi bir üniversiteden mezun yüzlerce meslektaşınız gibi düşünebilirsiniz kendinizi.

Yazımızın başında saydığımız soruların cevaplarını Medya Koçu Hakan Öztürk,  Kadıköy’deki danışmanlık ofisi ve stüdyosunda uygulamalı olarak sizinle paylaşıyor.

Detaylı bilgi için: www.medyakocu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tel:0216 700 24 19

       0505 716 23 88

 

 

 

Leave a Reply