Spikerlik Atölyesi

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu Bireysel Çalışmalar

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu Bireysel Çalışmalar

Adayları spikerlik mesleğine hazırlayan pekçok kurs vardır. Bunların bazıları seminer şeklinde bazıları da belli zaman ve saatlerde gruplar halinde eğitim vermektedir. Spikerlik okulu, spikerlik atölyesi ya da spikerlik kursu diyebileceğimiz kurumlar kişileri sektöre hazırlamak için bir müfredat doğrultusunda belirli aralıklarla eğitim vermektedir. Ancak kurslarda verilen klasik grup eğitimleri çoğu zaman kişilerin gelişimine katkı sağlamamaktadır. Çünkü sayının fazla olması ve belli bir zaman aralığında eğitimin bitecek olması nedeni ile, öğrendikleri bilgileri pratikle pekiştirememektedir.

Bu mesleğe girmek isteyen bir kişi öncelikle kapsamlı bir eğitim almalıdır. Bu yolun ilk ve önemli bir anahtarıdır. Spikerlik sunuculuk kurslarında bir marka olan eğitimde fark yaratan Hakan Öztürk, kursların dezavantajlarını ortadan kaldıran bir sistemle adaylarını Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda sektöre hazırlamaktadır. Kişilere bireysel destek veren Öztürk, aynı zamanda Demo çekimleri, stüdyo kurulumu, prodüksiyon gibi konularda kişi ve kurumlara hizmet vermektedir.

Ekranlarda her gün karşılaştığımız başarılı birçok haber spikeri ve program sunucusunun eğitmeni olan Medya Koçu Hakan Öztürk‘ün, tecrübelerinden siz de faydalanmak istiyorsanız, hemen harekete geçin. Danışmanlık için 0216 700 24 19 ya da 0505 716 23 88 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Profesyonel Spikerlik Yazıları