SPİKER OLMANIN TAM ZAMANI!

Spikerlik ve Sunuculuk Kursu Egitimleri

Spikerlik ve Sunuculuk Kursu Egitimleri

 

Medya sektörünün parlayan yıldızları spikerlerin, dünyasına sen de katılmak istiyorsan tam zamanı. Televizyon sektörünün hızla büyümesi ve kendini sürekli yenilemesi ile birlikte  spikerlere daha fazla ihtiyaç duyulmakta. Bilinçlenen toplumumuz artık yurttan ve dünyadan  hızlı, doğru bir şekilde haber almak istiyor. İşte tam bu noktada televizyonlar da haber programlarına ve bültenlerine daha fazla ağırlık vermekteler. Yeni yüzler, ekranların imaj ve duruşu olması açısından önem arz ediyor. Gerçekten işinde ehil, konuşması düzgün, kişilikli bir ses tonu ve bilgisiyle bu işi hakkıyla yapabilen donanımlı spikerler televizyon sektörünün vazgeçilmezleri…

Yeni yayın dönemine hazır olabilmek için, spiker adaylarının  atağa geçmesi gerekiyor. Bu anlamda bir spiker adayının spikerlik eğitimi alırken iyi bir karar vermesi gerekir.

20 yılı aşkın süredir sektöre sayısız sunucu spiker yetiştiren Hakan Öztürk, şimdi sizlere Medya Koçluğu yapıyor ve sizi hedefinize giden en kısa yoldan hedefinize ulaştırıyor. Bir spiker adayının öğrenmesi gereken herşeyin bilgisini ve pratiğini  profesyonel stüdyo ortamında veriyor.  Adayları yeteneğine, eğitimine ve hedefine göre yönlendirip, bireysel eğitim veriyor.

Eğer siz de spiker ya da sunucu olmak istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Medya Koçu Hakan Öztürk‘ ü arayabilir konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; www.medyakocu.com

0 505 716 23 88 – 0 216 700 24 19

Profesyonel Spikerlik Yazıları