Spiker Olmak İçin Ne Yapmalıyım

, , Leave a comment

Spiker Olmak için Ne Yapmalıyım

Hiç kimse durduk yere kendi kendine “Spiker olmak için ne yapmalıyım” diye sormaz. Eminiz ki kendinizdeki bazı seçkin özellikleri farkederek spiker olmak istediğinize karar verdiniz ve bu soruyu sordunuz. Gerçekten spiker olmak için ne yapabiliriz? Hep birlikte bakalım.

Öncelikle spiker olmak isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekir. Spikerlik zorlu bir meslektir. Tüm zorlu mesleklerdeki meslek zorluklarının yanı sıra kendinize de oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Sıradan bir meslekte rahatsızlanırsanız doktora gidip rapor alıp o gün işe gitmeyebilirsiniz. Ancak bir anahaber spikerini düşünün. Sizce onun böyle bir şansı ne kadar vardır?

Spiker olmak istediğinize karar verdiniz ve ne yapmanız gerektiği konusuna geçtiniz. Mesleğin zorluklarını kabullendiniz. Ekran karşısında iyi görüneceğinize karar verdiniz, ses tonunuz tamam… Peki sonra?

Spiker olmak isteyenlere Medya Koçluğu stüdyosundan davet var. Medya Koçu Hakan Öztürk spiker olmak isteyenlere yol gösteriyor. Detaylı bilgi için www.medyakocu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Leave a Reply