Spiker mi Olmak İstiyorsunuz? “Medya Koç”unuz var mı?

, , Leave a comment

1000502_321735427962695_970379992_nSpiker veya Sunucu olamak isteyenlerin bu işin eğitimini veren okullara alternatifHakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi ve Medya Koçu Hakan Öztürk
Spikerlik Okullarından eğitm almaları artık çok alışıla gelmiş bir durum. Ve herkesin de bildiği gibi bu işi en iyi yapan yerlerden biri de Hakan Öztürk‘ün kurucusu olduğu Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosudur.

Medya Koçu Hakan Öztürk  Sektöre bir çok spiker, sunucu ve haberci yetiştirmiş ve onların bizzat istihdamını sağlamış bir kurum olarak emsal kuruluşlar içerisinde en ön sırada olmaya devam ediyor.

Yılların medya eğitmeni Hakan Öztürk ise bugünlerde Kadıköyde ayrı bir ofiste kişilere özel hizmet veriyor.

Türkiye’de bir  ilk ve aynı zamanda  tek olan sistemi hayata geçiren Hakan Öztürk, merkezi Kadıköy’de bulunan kendi kurduğu Medya Koçluğu  Bürosu‘nda şu sıralar Medya Koçu olarak  hem ücretsiz danışmanlık yapıyor, hem de  medya sektöründeki tecrübe ve deneyimlerini bu mesleğe adım atmak isteyen adaylara bire bir eğitimlerle aktarıyor.

Peki “Medya Koç”u ne demektir?

Medya Koçu;

Medya konusunda hayallerinize, isteklerinize, gerçekçi hedeflerinize ulaşmak için çıktığınız yolculukta yol arkadaşınız olur. SpikerlikSunuculuk, Habercilik veya İletişim ile ilgili hedeflediğiniz yere en sağlıklı, hızlı ve etkin şekilde ulaşmanızı sağlamak için eksiklerinizi görmenizi ve gerektiğinde bu yönde eğitiminizi sağlar. Size nokta atışı yapabileceğiniz bir yön haritası çıkartarak hedefe ulaşmanızı kolaylaştırır. Medya Koçunuz, bu sektörde yol arkadaşınız olarak kendi potansiyelinizi keşfetmenize ve kullanabilmenize öncülük eder. Sizi motive ederek başarıya ulaştırır.”

 Bu yola çıkmak istiyorsanız harekete geçmeden önce mutlaka Hakan Öztürk ile konuşun fikrini alın o sizi yönlendirsin hem de ücretsiz !

Medya Koçluğu hakkında detaylı bilgi ve Hakan Öztürk’ten bizzat randevu almak  için; 0505 716 23 88 veya 0216 700 24 19 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Unutmayın olmazsa olmaz iki adres; 

Birebir danışmanlık ,  Hakan Öztürk ile bizzat çalışmak ve yönlendirilmek istiyorsanız Medya Koçu Hakan Öztürk ile  görüşebilirsiniz 0216 700 24 19  veya rahatça arayabileceğiniz cebi 0505 716 23 88 Kadıköy              (Hilton’un Yanı)

 

Leave a Reply