Spiker Gülay Özdem

 

Gülay Özdem (d. 15 Mayıs 1977, İstanbul), Türk TV spikeri.

Gülay Özdem makine mühendisliği eğitimi aldığı dönemde, radyoda haber okuyarak sunuculuğa ilk adımını atmış oldu. İzmir‘de yerel bir radyoda çalıştı. Daha sonra Radyo Mega,Star fmRadyosporRadyo Pink ve Best FM gibi popüler radyolarda haber spikerliği yapmış, şiir, kültür ve sanat programları hazırlayıp sunmuştur. Televizyon geçmişi ise sıasıylaMMC TV ve Tatlıses TV‘de şiir programı, Cine5atv ve tv8‘de yarışma programı, Kanal 24‘de Sesler Yüzler Mekanlar programı ve Moderatör Haberleri’ni sunmuştur. Daha sonraNTV‘de Gece BülteniHabertürk‘te 1 Gün programını, TRT Haber‘de “10’dan Sonra”, A Haber‘de A4 Gece ve Uykusuz Her Gece adlı programlarında görev aldı. FOX‘ta Fox Gece’yi sundu. Fox Tv den istifa ederek ayrıldı.

Yıllardır Spikerlik ve Sunuculuk Kursu ve Eğitim koordinatörü  ve kurucusu olan Medya Koçu Hakan Öztürk, medya yöneticilerinin istediği doğrultada, bire bir pratik ağırlıklı çalışmalarla adayları sektöre hazırlamaktadır.

Türkiye’deki iki büyük spikerlik kursunu devrettikten sonra Kadıköy’de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda danışmanlık yapan Öztürk, Türkiye’nin ilk ve tek Medya Koçu’dur.

Siz de rakiplerinizi geride bırakarak kısa zamanda donanımlı bir şekilde bu sektörde yer almak istiyorsanız ; Medya Koçluğu Stüdyosu’nu mutlaka ziyaret etmelisiniz. www.medyakocu.com  0216 7002419 – 0505 7162388

Profesyonel Spikerlik Yazıları