Hakan Öztürk’ün Yetiştirdiği Spikerler

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu

Spikerlik kursları denildiğinde sektörde ilk sırada yer alan, yaklaşık 30 yıldır medya camiasına başarılı spiker sunucu yetiştiren Hakan Öztürk, spikerlik eğitimlerine yeni bir soluk getirdi. Yetiştirdiği öğrencilerinin kariyer planlamalarını yapan, istihdam alanlarında onlara destek olan  Öztürk;  artık Medya Koçu olarak adından söz ettirmektedir.

Medya Koçu Hakan Öztürk, merkezi İstanbul Kadıköy’de olan  kendi kurduğu Medya Ve İletişim Koçluğu Stüdyosu‘nda adaylara ücretsiz danışmanlık ve medya koçluğu yapmaktadır. Spikerlik kurslarından çok farklı olarak adaylar ile bireysel olarak ilgilenmekte, onlara yol haritası çizerek bireysel çalışmalar yapmaktadır. Medya koçu ile çalışan spiker adayları, hedeflerine daha kısa zamanda ulaşmakta ve maddi olarak tasarruf sağlamaktadır. Canlı yayın tecrübesi yaşayabileceğiniz gerçek stüdyolarda çok farklı kameralarla pratik yapmak, eksiklerinizi tamamlamak ve mesleğin püf noktalarını öğrenmek istiyorsanız; size tavsiyemiz  mutlaka yüzlerce başarılı spikerin yetiştiricisi ve koçu olan Hakan Öztürk’ün kapısını çalmalısınız…

Ücretsiz danışmanlık ve bilgi için 0216 700 24 19 0505 716 23 88 numaralı telefonları arayabilir, randevu alabilirsiniz.

Profesyonel Spikerlik Yazıları