Haber Spikeri Cem Öğretir ile Diksiyon ve Konuşma

Ana Haber Spikeri Cem Öğretir

Ana Haber Spikeri Cem Öğretir

Cem Öğretir, televizyonda ki ilk  deneyimine 1995’de Show TV’de başladı. Sırası ile Star TV, CNN Türk ve Habertürk’te çalıştı. Öğretir, 2009 yılından beri ATV’de Ana Haber Bültenlerini sunmaktadır. Anchorman, mesleğe başladığı yıllarda seslendirme, muhabirlik ve sunuculuk yapmıştır. Ekranların başarılı ve sempatik sunucusu Cem Öğretir aynı zamanda Spikerlik üzerine gençlere Diksiyon ve konuşma seminerleri vermektedir. Öğretir, Spikerliğin yanı sıra müzikle de uğraşmaktadır. Haber spikeri Seda Öğretir ile evlidir.

Ekranların önünde olmasam ,sokakta olurdum diyen başarılı spiker, bu mesleğe geçmek isteyen gençlere öz güvenli olmaları ve çok çalışmaları gerektiği konularında nasihatlar veriyor.

İşinizi sevmek ve işi iyi bilmek her meslek için önemlidir. Ancak habercilik gerçekten çok çalışmayı ve çok yönlü bilgi sahibi olmayı gerektiren bir meslektir. Kendinize güvenmeniz için mesleğin inceliklerini çok iyi bilmeniz gerekiyor. Spikerlik sunuculuk kurslarında bir marka olan Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK, Spikerliğin püf noktalarını, öğrencilerine bireysel çalışmalarla aktarmaktadır. Medya Koçluğu Sistemi’ni hayata geçiren Öztürk, sektöre girmek isteyen kişilere Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda hizmet vermektedir.

Medya Koçu Hakan Özütrk’ten ücretsiz danışmanlık ve Medya Koçluğu almak için hemen randevu alın.

www.medyakocu.com

0505 716 23 88 0216 700 24 19

 

Profesyonel Spikerlik Yazıları