Ekranların Başarılı İsmi Spiker Seda Öğretir

, , Leave a comment

Spiker Seda Öğretir
Spiker Seda Öğretir

Seda Öğretir, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV bölümü mezunudur. Mesleğe 2001’de önce Kanal D’de Beyaz Show’da yapım yardımcısı olarak başladı. Sonra Euro D’de çalıştı. Daha sonra Kanal D’de yaz dönemlerinde Haftasonu Haberleri’ni sundu. 2009 yılında CNN Türk’e geçti. 2010 yılında Bugün programını Serdar Cebe’yle beraber sunan Öğretir,  NTV’ye geçerek Öğle Bülteni’ni sundu.  Star TV’de Haftasonu Haberleri’ni sunduktan sonra şimdilerde halen NTV Ana Haber Sunuculuğu yapmakta. Haber spikeri Cem Öğretir ile evli olan başarılı sunucu, bir kız çocuğu sahibidir.

Başarılı bir spiker ya da sunucu olmak, doğru ve tam kapsamlı alınmış bir eğitimle artık hayal değil. Hedefinize ilerlerken Medya Koçu Hakan Öztürk, tecrübesi ile yanınızda. Spiker fabrikatörü Hakan Öztürk, medya sektörüne yüzlerce spiker, sunucu, muhabir yetiştiren bir isimdir. Şimdiler de Medya Koçluğu Stüdyosu‘nu kurarak  medya danışmanlığı yapmaktadır.

Spikerlik kursu, spikerlik eğitimi ve medya ile ilgili her türlü sorunuz için 0216 700 24 19 ya da 0505 716 23 88 numaralı telefonları arayabilir, Medya Koçu Hakan Öztürk’e danışabilirsiniz.

www.medyakocu.com

 

 

Leave a Reply