ANADOLU YAKASINDA Kİ EN İYİ SPİKERLİK KURSU

, , Leave a comment

ANADOLU YAKASINDA Kİ EN İYİ SPİKERLİK KURSU

Spikerlik kursu denilince hiç şüphesiz büyük şehirlerdeki markalaşmış spikerlik kursları geliyor ve bunlar içinde İstanbul‘da bulunan spikerlik kursları yer alıyor. Spikerlik mesleğini yapmak isteyenler bu kursları arıyor ve karar verdikleri kursları tercih ediyorlar. Hiç şüphesiz çok kaliteli spikerlik kursları da var. Ancak bu eğitimi almak isteyenlerin gözden kaçırdığı bir husus var. Böyle özel bir konunun eğitimlerinin gruplar halinde alınması maalesef yeterli verimi sağlayamıyor.

Spikerlik eğitimleri kişiye özel ve bireysel alınmalıdır. Aksi takdirde kurs ne kadar kaliteli olursa olsun, eğitmen kadrosu ne kadar tanınmış olursa olsun grupları kalabalıklığı öğrenciye düşen bireysel eğitim zamanını kısıtlar. Örneğin: 25 kişilik mevcudu olan bir spikerlik kursunun öğrenciye vereceği bireysel eğitim 10 dakikayı geçemez. Çünkü geri kalan zaman diğer öğrenciler için kullanılacaktır. Bu da öğrenciye zaman kaybı olarak yansıyacaktır.

Bu tip eğitimler tamamen kişiye özel, bireysel alınmalıdır. Kursların vermiş olduğu sertifikanın ise yayın kuruluşları tarafından herhangi bir geçerliliği yoktur.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek Bireysel Medya Koçluğu yapmaktadır. Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda, öğrencilerini hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk
İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk
 

Leave a Reply