Hakan ÖZTÜRK Medya Koçluğu

Spikerlik kursları veya Medya Koçluğu

Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi (Kurs)  —  Medya Koçu Hakan Öztürk (Bireysel)

 

Spikerlik – Sunuculuk Kursu ile Medya Koçluğu birbirine benzer şeyler gibi gözükse de aslında birbirlerinden çok farklı hizmet alanları vardır.

Örneğin spikerlik , sunuculuk kursları milli eğitim bakanlığından resmi sertifika verirAncak bu güne kadar be sertifikalar hiçbir yayın kuruluşu tarafından şart koşulmamıştır.  Medya koçu ise tamamen kendi ilişkilerini kullanır ve özel referans mektubu verir.  

 

Spikerlik , sunuculuk kurslarında eğitmen sayısı programa göre farklı farklı en az 5-6  kişiden oluşur. Medya Koçluğunda ise  esas öğretmen Medya Koçu’dur ve yanında  asistan öğretmenlerden oluşmuş 1-2 kişi vardır.

Spikerlik ve Sunuculuk kurslarında öğrenci sayısı 15 – 20 kişi civarındadır ve müfredata bağlı genel eğitim uygulanır. Medya koçluğu sisteminde ise medya koçunun yaptığı inceleme sonucunda belirlenen dersler verilir ve tamamen kişiye özeldir.

Kurslar sonunda resmi müfredat dahilinde sınav yapılır.  Medya koçluğunda ise müfredat özel olduğu için sınav yoktur. deneme çekimleri sonucu oluşacak kanaât ve referans mektubu vardır.

Eğer iyi bir kursa gitmek isterseniz tereddüt etmedenYine Hakan Öztürk’ün kurucusu olduğu ve şimdilerde devrettiği  bir müddet daha ismini taşıyacak olan  Medya Eğitim Merkezi‘ne gidebilir kaliteli bir eğitim ve sertifika alabilirsiniz. Kurs Göztepe’dir.

Ancak eğitimler öncesinde ücretsiz danışmanlık  almak  veya bireysel çalışma yapmak isterseniz Medya Koçu Hakan Öztürk ile bizzat görüşebilir ve onun göstereceği yol haritasından giderek amacınıza çok hızlı ulaşabilirsiniz. Kendisine danışmak rahatça arayabileceğiniz  cep telefonu 0505 716 23 88 (Kadıköy – Hilton Oteli Yanı)

Profesyonel Spikerlik Yazıları